українська вишиванка, вишивка схеми, вишиванка жіноча сорочка, чоловіча, фото, купити, дитяча, купити, викрійка, Київ, фото, на замовлення, хрестиком, гладдю, вишивка, вишита сорочка, сорочка вишиванка, українські вишиванки

Не лише в Києві відбуваються вишиванкові марші. А де ж ще? В якомусь з міст Західної України, відомих своєю любов’ю до традицій?
Як виявилося – ні! 22 вересня такий марш в вишитих сорочках відбувся в Одесі, паралельно з Києвом. Цим заходом Одеса ламає стереотип проросійського міста, де мало людей, які шанують українські традиції, що не може не радувати :)

Мешканці Одеси почали марш від пам’ятника Воронцову на Соборній площі, учасників було біля 150, причому від найстарших до немовлят. Хто не мав своєї вишиванки, отримав її від фольклорно-етнографічного ансамблю “Джерело”.
По знаменитій Дерибасівскій вулиці учасники маршу в вишиванках пройшли повз парад байкерів, які приїхали на мото-рок фестиваль, який також відбувався в ці дні. Колона рухалась не в тиші, а співаючи українські пісні, а біля оперного театру учасники заспівали гімн України.
Марш завершився в міському саду біля ротонди святковим концертом, в якому брав участь кобзарський гурт, ансамбль “Цветень”, гурт “Музики”.
Відмітимо, що свято для одеситів організували Наталя та Ганна Михайленко, за що їм велика подяка :)

Дивіться також: Чоловічі вишиванки