Увага! Замовлення телефоном здійснюється в робочі дні з 9.00 до 18.00. В інший час робіть замовлення через кошик або замовляйте зворотній дзвінок - ми обов'язково Вам зателефонуємо!

Перші писанки для "Параду вишиванок-2012"

01.04.2012

Вишиванка.Нет

24 серпня 2012 року в Києві відбудеться Всеукраїнський парад вишиванок. Планується, що учасники з усіх регіонів пройдуть колоною Хрещатиком від Європейської площі до Співочого поля. Кожен з регіонів буде супроводжувати велетенська писанка, виготовлена місцевими майстрами. Всі учасники параду будуть одягнені в національний одяг. Місто-переможець отримає грошовий приз та перехідну нагороду – Золоту Писанку за найефектнішу виставу, яку визначить почесне журі.

 українська вишиванка, вишивка схеми, вишиванка жіноча сорочка, чоловіча, фото, купити, дитяча, купити, викрійка, Київ, фото, на замовлення, хрестиком, гладдю, вишивка, вишита сорочка, сорочка вишиванка, українські вишиванки

Голова художньої ради “Параду вишиванок-2012″ – Олег Сприпка, учасники – Ніна Матвієнко, Брати Капранови, Юрій Рибчинський, Ольга Сумська.
Виготовлення перших велетенських яєць вже завершується в Києві. Першим отримає писанку Рівне. Інші міста також згодом мають забрати писанки, щоб підготуватися до регіонального етапу, який розпочнеться 15 квітня.

(за матеріалами http://parad-vyshyvanok.com.ua )

Дивіться також: Жіночі вишиванки